Przejdź do listy

Jedno rozwiązanie, pełna kontrola. Rozpocznij sprzedaż Sekoia, nowego rozwiązania SIEM/SOAR

Firmy w odpowiedzi na rosnące potrzeby i chęci zapewnienia sobie odpowiedniego poziomu cyberbezpieczeństwa decydują się na wdrażanie coraz to nowszych narzędzi: EDR, NDR, DLP, PAM i wielu, wielu innych. Każde z nich zapewnia unikalną wartość i perspektywę. Jednocześnie wręcz niemożliwym staje się obserwacja i wyciąganie wniosków, kiedy płyną one z kilkudziesięciu źródeł, w niejednorodnej formie przekazu. Na szczęście pojawiło się rozwiązanie.

Do portfolio DAGMA dołącza nowy producent Sekoia, specjalizujący się w systemach centralizujących bezpieczeństwo tj. SIEM czy SOAR. Chcesz rozwijać portfolio oferowanych produktów i usług dla swoich klientów? Koniecznie weź udział w dedykowanym wydarzeniu „Jedno rozwiązanie, pełna kontrola. Rozpocznij sprzedaż Sekoia, nowego rozwiązania SIEM/SOAR”.

 

Czego dowiesz się podczas webinaru:

 • Portfolio Sekoia
  Pokażemy z jakich komponentów składa się platforma Sekoia oraz jak może sprawdzić się w roli systemu centralizującego bezpieczeństwo.
 • Szereg funkcjonalności, które można zaoferować klientom
  Udowodnimy, że bez względu na to czy potrzebny jest SIEM, SOAR, czy agentowy kolektor zdarzeń wszystkie te funkcje stają się dostępne na jednej platformie.
 • Skuteczna i opłacalna współpraca z DAGMA Bezpieczeństwo IT
  Opowiemy o tym jak efektywnie można rozwinąć dotychczasową współpracę między nami, aby osiągnąć pełny potencjał efektów.
 • Jak prowadzić proces sprzedaży
  Wskażemy, jak zainteresować klientów platformą Sekoia oraz na jakie wsparcie możesz liczyć ze strony DAGMA.

Prowadzący:

Mateusz

Nowak

product manager Gatewatcher | Sekoia

Czas trwania webinaru:

40 minut

Formularz rejestracyjny:

Rejestracja uczestników zakończona