11-12
STYCZNIA

Katowice

  • Wstęp
  • Harmonogram
  • Miejsce
  • Ważne informacje
  • EDYCJA 2024

Partner prasowy
wydarzenia:

Wstęp

Kiedy w 2008 roku zorganizowaliśmy I Spotkanie Partnerów Dagma, świat wyglądał zupełnie inaczej. Nikt chyba nie spodziewał się tak szybkiego rozwoju technologii a już z pewnością tego, że prawie całe nasze życie przeniesie się do sieci. Przez te wszystkie lata współpracy, wspólnie z Wami uczestniczymy w transformacji cyfrowej kraju i chcemy to robić nadal, w jak najlepszym wydaniu.

Zmieniamy się dla Was! Chcemy aby nasze doroczne wydarzenie odbywało się w czasie kiedy kolejny rok nie wskoczył jeszcze na najwyższe obroty. Zależy nam, aby spotkanie było nie tylko platformą wymiany opinii i doświadczeń, ale również cennym źródłem inspiracji i motywacji dla bieżącej działalności biznesowej. Nie zamierzamy nikogo szkolić, uroczystą galę zmieniliśmy na formułę koktajlową, a spotkamy się w industrialnych wnętrzach Muzeum Śląskiego - wszystko po to, by zagwarantować najlepszą możliwą przestrzeń do rozmów i pogłębiania relacji.

Wraz z ww. zmianami postanowiliśmy nadać nową nazwę naszemu spotkaniu. Do zobaczenia na I edycji Dagma Top Partner Summit!

Harmonogram

Czwartek / 11 stycznia

13:00

Rejestracja

13:15

Lunch

14:00

Dagma kick-off

15:00

Powerspeech

16:00

Check-in w hotelu, czas wolny

18:30

Kolacja w Muzeum Śląskim

20:00

Wręczenie nagród

 

21:00

Atrakcja wieczoru

Piątek / 12 stycznia

7:30

Śniadanie (do godz. 10:30)

12:00

Wyjazd gości

Miejsce

Muzeum Śląskie

ul. T. Dobrowolskiego 1
40-205 Katowice

Wydarzenie odbywa się w przestrzeni foyer na poziomie -4

Novotel Katowice Centrum

al. Roździeńskiego 16
40-202 Katowice

Hotel jest oddalony 500 m od miejsca wydarzenia

Kontakt

Marta Bil

Ważne informacje

R.S.V.P

Z uwagi na konieczność wcześniejszej rezerwacji miejsc przedstawiciel firmy DAGMA będzie się z Państwem kontaktował przed samym wydarzeniem.

PARKINGI

Do dyspozycji naszych gości przeznaczone są dwa parkingi Muzeum Śląskiego: podziemny, trzypoziomowy i naziemny. Na parkingu podziemnym obowiązuje zakaz wjazdu dla pojazdów powyżej 190 cm wysokości lub o napędzie gazowym.

O 16:00 polecamy przeparkowanie samochodów na parking znajdujący się przy hotelu Novotel Katowice Centrum. Obiekt dysponuje 268 miejscami parkingowymi na parkingu naziemnym zlokalizowanym, dostępnym 24/7.

Zobacz jak wyglądała edycja w 2024 roku!

Edycja 2024

Partner prasowy
wydarzenia:

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ:

Rejestracja uczestników zakończona