Bezpłatne webinarium

Rozwiązania IT odpowiedzią na wymagania ISO 27001

Poznaj sprawdzone rozwiązania bezpieczeństwa IT, które zwiększają bezpieczeństwo firmowych danych. Weź udział w webinarium, podczas którego eksperci omówią na przykładach, w jaki sposób rozwiązania informatyczne umożliwiają sprostanie wymaganiom normy ISO 27001 i które cele stosowania zabezpieczeń z załącznika A mogą być spełnione poprzez wdrożenie specjalistycznych narzędzi IT.

Dowiedz się, w jaki sposób rozwiązanie do ochrony aplikacji i stron internetowych wpisuje się w zalecenia stawiane organizacjom w kontekście bezpieczeństwa informacji. Poznaj ideę rozwiązań do ochrony wycieku firmowych danych. Przekonaj się o zaletach rozwiązania służącego do identyfikacji nietypowych zachowań i naruszeń bezpieczeństwa firmowej sieci. Zobacz, w jaki sposób narzędzie do zarządzania dostępem uprzywilejowanym ułatwia wdrożenie standardów ISO oraz minimalizuje ryzyko związane z kontrolą dostępu.

Zarejestruj się

18.02 / godz. 15:00

Agenda

15:00 - 15:25

Jak rozwiązania Data Loss Prevention (DLP) pomagają spełnić wymagania ISO 27001

Ekspert opowie między innymi o możliwościach rozwiązania pod kątem oznaczania plików, określania uprawnień poszczególnym osobom w organizacji. Na przykładach zostanie omówione zarządzanie nośnikami wymiennymi oraz szyfrowanie. Poruszone zostaną również tematy kontroli dostępu do firmowych zasobów jak i rejestrowanie zdarzeń.

+ sesja Q&A

15:25 - 15:50

Jak rozwiązania Endpoint Detection & Response (EDR) pomagają spełnić wymagania ISO 27001

Podczas wystąpienia omówiony zostanie aspekt wykorzystania zaawansowanego narzędzia identyfikującego nietypowe zachowania i naruszenia bezpieczeństwa w firmowej sieci. Ekspert przedstawi sposób monitorowania zdarzeń, gromadzenia materiału dowodowego. Na przykładach zostanie zaprezentowane wykrywanie i blokowanie ataków. Prowadzący poruszy także wątek ochrony sieci w czasie rzeczywistym.

+ sesja Q&A

15:50 - 16:15

W jaki sposób system Privileged Access Management upraszcza wdrożenie ISO 27001?

Ekspert zaprezentuje jak z pomocą PAM stworzyć politykę kontroli dostępu oraz wprowadzić ją do organizacji. Opowie jak zapewnić pełną rozliczalność stosowania zasad kontroli dostępu za pomocą monitorowania, nagrań oraz analizy behawioralnej. A także przedstawi jak przeprowadzić cykliczną inwentaryzację dostępów oraz podnieść poziom bezpieczeństwa systemu zarządzania hasłami.

+ sesja Q&A

Prelegenci

Mateusz Piątek

product manager rozwiązań Safetica w firmie DAGMA

Zarządza siecią sprzedaży dla produktu Safetica poprzez tworzenie i rozwój kanału partnerskiego, wspiera resellerów w działaniach sprzedażowych oraz odpowiada za bezpośredni kontakt z producentem.

Bartosz Różalski

product manager zaawansowanych rozwiązań ESET w firmie DAGMA

Odpowiedzialny za rozwój sprzedaży rozwiązań na polskim rynku, współpracę z kanałem partnerskim oraz bezpośrednie kontakty z kluczowymi klientami. Buduje świadomość klientów na temat możliwości zaawansowanych rozwiązań w służbie bezpieczeństwa IT.

Kamil Budak

junior product manager Senhasegura w firmie DAGMA

Odpowiedzialny za wsparcie i rozwój sprzedaży rozwiązań Senhasegura na polskim rynku. Wspiera rozwój kanału partnerskiego, nadzoruje testy produktowe oraz bada potrzeby klientów. Jest odpowiedzialny za prowadzenie wszelkich działań wspierających rozwój produktu. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu ochrony firmowych danych.

Formularz zgłoszeniowy

Najbliższy termin

18.02

godz. 15:00

Zarejestruj się

Weź udział w wydarzeniu – na żywo!
Przewidywany czas wydarzenia to 60 minut.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona.
Uczestnik otrzyma mailowe potwierdzenie uczestnictwa.

cancel

Safetica to intuicyjne rozwiązanie do ochrony przed utratą danych (DLP – Data Loss Prevention). Produkt przeprowadza audyty bezpieczeństwa, chroni wrażliwe dane przed „opuszczeniem” firmowej sieci i daje Ci wgląd w aktywności pracowników na firmowych urządzeniach. Wdrożenie rozwiązania jest proste i nie zajmuje dużo czasu, udowadniając, że kompleksowa ochrona danych może być dostępna błyskawicznie.

Producent rozwiązań klasy PAM (privileged access management), pozwalających na kompleksowe zarządzanie dostępem uprzywilejowanym w ramach organizacji. Rozwiązania Senhasegura są jednymi z najwyżej cenionych na rynku, co potwierdza jedna z najwyższych ocen 4,8 / 5 według Gartner Peer Insights i rekomendacja 96% Klientów.

ESET Enterprise Inspector to zaawansowane narzędzie EDR, identyfikujące zagrożenia i ataki w firmowej sieci. Rozwiązanie pozwala reagować na zdarzenia, oceniać ich ryzyko, a także podejmować stosowne do sytuacji działania zaradcze. Program w czasie rzeczywistym nadzoruje i ocenia wszystkie czynności wykonywane w sieci, a w razie potrzeby umożliwia podjęcie natychmiastowych działań.

Lider rynku bezpieczeństwa IT, od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa. Kompleksowe podejście oraz troska, by dostarczać wyłącznie sprawdzone produkty od zaufanych dostawców, procentują uznaniem ze strony klientów. Rozwiązania z portfolio DAGMA chronią ponad 5 milionów Polaków. Wśród nich znajdują się użytkownicy indywidualni, ale również firmy, organizacje pożytku publicznego oraz instytucje państwowe każdego szczebla. Klientom oferujemy pełne wsparcie techniczne, usługi wdrożenia i audytów bezpieczeństwa, a także możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji w naszym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym.

Copyright © DAGMA 2024